HORSKÝ HOTEL ,,BRANS***“ se nachází v obci Malá Morávka v Jeseníkách, pod nejvyšší horou Moravy Praděd. Je vzdálen cca 4 km od lázeňského městečka KARLOVA STUDÁNKA.

Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LCD televizí, dostatkem úložných prostor pro každého hosta a samozřejmostí je WiFi připojení k internetu v celém hotelu. Restaurace hotelu nabízí velký výběr jídel a nápojů (mimo jiné i vlastní pivo „Brans“. K dalšímu vybavení hotelu patří SAUNA, VÍŘÍVÉ VANY, PIVNÍ LÁZNĚ, vlastní parkoviště a sportovní hřiště. Součástí Horského hotelu BRANS s.r.o. je také venkovní bazén vyhřívaný tepelným čerpadlem, který přináší v horkých letních měsících vítané osvěžení po náročném výšlapu nebo projížďce po okolních cyklotrasách. Během pobytu nabízíme možnost zapůjčení horských kol a sportovních potřeb (badminton, soft tenis, stolní tenis, fotbalové a volejbalové míče, soupravy na kroket, petanque, soupravy na lukostřelbu, hole pro nordic walking).

PIVNÍ LÁZNĚ – jako jeden z mála hotelů v ČR nabízí jedinečný prožitek z výjimečné procedury s léčivými účinky, jejíž součástí je hydromasážní vana, sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo a relaxace na lůžku z ovesné slámy. Do pivní lázně může jít najednou maximálně 6 osob. Pivní káď je určena pro 2 osoby (většinou pár). Do lázní se chodí bez plavek a při vstupu dostanete zapůjčen župan a jednorázové papuče.

Cena: 3 490,- Kč/ dosp. osoba

Slevy:  – 500 Kč/dítě 3-12- let na přistýlce,  -200 Kč/dosp. osoba na přístýlce

 

Cena zahrnuje:   3x ubytování v horském hotelu Brans*** , dopravu autokarem, polopenzi, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:   rekreační poplatek ve výši 21 Kč/os/den (nevztahuje se na děti mladší 18 let věku, osoby ZTP a jejich průvodce), případné testování dle aktuálnch podmínek MZV ČR

Odpočet při vlastní dopravě 300,-Kč/os

 

 

 

            DUHA TOUR s.r.o.

           Opavská 823/61, 708 00 Ostrava – Poruba tel.: 596 918 333, 775 637 066

         www.duhatour.cz, email: duhatour@seznam.cz