Jeseníky – Malá Morávka ,,Hotel Brans***“

TERMÍN: 26.11. – 28. 11. 2021 (pá – ne)

CENA: 2.590,-Kč, dítě 3 – 12 let 1.990,-Kč

HORSKÝ HOTEL ,,BRANS***“ se nachází v obci Malá Morávka v Jeseníkách, pod nejvyšší horou Moravy Praděd. Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LCD televizí, dostatkem úložných prostor pro každého hosta a samozřejmostí je WiFi připojení k internetu v celém hotelu. Restaurace hotelu nabízí velký výběr jídel a nápojů (mimo jiné i vlastní pivo „Brans“. K dalšímu vybavení hotelu patří vlastní parkoviště a sportovní hřiště. Součástí Horského hotelu BRANS s.r.o. je také venkovní bazén vyhřívaný tepelným čerpadlem, který přináší v horkých letních měsících vítané osvěžení po náročném výšlapu nebo projížďce po okolních cyklotrasách. Během pobytu nabízíme možnost zapůjčení horských kol a sportovních potřeb (badminton, soft tenis, stolní tenis, fotbalové a volejbalové míče, soupravy na kroket, petanque, soupravy na lukostřelbu, hole pro nordic walking).

PIVNÍ LÁZNĚ – jako jeden z mála hotelů v ČR nabízí jedinečný prožitek z výjimečné procedury s léčivými účinky, jejíž součástí je hydromasážní vana, sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo a relaxace na lůžku z ovesné slámy. Do pivní lázně může jít najednou maximálně 6 osob. Pivní káď je určena pro 2 osoby (většinou pár). Do lázní se chodí bez plavek a při vstupu dostanete zapůjčen župan a jednorázové papuče.

Cena zahrnuje: ubytování, polopenzi, dopravu autokarem, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: rekreační poplatek ( 21,- Kč/osoba od 18 let/den), pobyt se zvířetem (100 Kč/den ), fakultativní výlety, pojištění proti stornu v ČR 30 Kč/os./den, případné testování požadované MZ ČR  (samoplátci).

Odpočet při vlastní dopravě – 300,- Kč/osoba