Vážení klienti.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu na celém území České republiky od 12.3.2020 od

14 hod. jsme byli nuceni přijmout opatření, která se dotýkají naší Cestovní kanceláře DUHA TOUR s.r.o.

 

TÍMTO RUŠÍME VŠECHNY ZÁJEZDY NA VLASTNÍ NEBO AUTOBUSOVOU DOPRAVU  S ODJEZDEM DO 12.4.2020.

 

 

KLIENTY, KTEŘÍ MAJÍ ZAKOUPENÝ ZÁJEZD V TERMÍNU DO 12.4.2020 BUDEME PÍSEMNĚ NEBO TELEFONICKY INFORMOVAT.

 

ZÁJEZDY, KTERÉ MAJÍ ODJEZD PO 12.4.2020 JSOU ZATÍM V PLATNOSTI

 

Jako varianty DUHA TOUR s.r.o.  nabízí:

  1. Posunutí původně vybraného zájezdu na pozdější termín, za aktuální cenu nebo cenu ze dne nákupu, bez doplatku, pokud bude nový termín dražší.  Je možné vybírat z nabídky katalogu DUHA TOUR s.r.o. „Dovolená 2020“ (nesmí se změnit nic jiného kromě termínu, musí zůstat zachováno: místo odjezdu, délka pobytu, AP/studia, typ pokoje, stravování, pojištění, atd.)
  1. Jakýkoliv jiný zájezd v pozdějším termínu, pobyt ve vybraném AP/studia nebo účast na poznávacím zájezdu, za aktuální cenu nebo cenu ze dne nákupu (co bude výhodnější). Bez doplatku, pokud rozdíl v ceně původního a nového zájezdu bude max. 10 %.
  2. Případně uhrazenou částku lze využít jako voucher/dárkový poukaz, který můžete uplatnit na jakýkoliv zájezd z naší nabídky v roce 2020 nebo 2021. Takto NEZTRATÍTE ŽÁDNÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY.

 

 

Případná storna zájezdů a vrácení peněz budou realizovány později z důvodu vyčkávání na formálně – právní vyrovnání.

V tuto chvíli je jedinou možností překnihování peněz na rezervace v pozdějších termínech.

 

Není důvod stornovat zájezdy na termíny letních prázdnin. Vývoj událostí je velmi dynamický a stávající omezení mohou brzy odeznít.

 

Z důvodu nařízení vlády ČR o přijetí krizového opatření, jsme nuceni dočasně uzavřít provozovnu naší cestovní kanceláře Rozhodnutím vlády je naše prodejna uzavřena nejméně do 01.04.2020.

Dbáme také pokynů vlády a její výzvy, aby maximum občanů zůstávalo doma, necháváme proto také většinu zaměstnanců mimo pracoviště.

Prosíme zákazníky i obchodní partnery, aby nás v případě nutnosti kontaktovali výhradně emailem na adresu:  duhatour@seznam.cz nebo na tel.číslo: 775 637 066 v době od 10.00 do 15 hod.
Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hlavně pevné zdraví.

 

Zdeněk Trembač

Jednatel společnosti DUHA TOUR s.r.o.