SLOVENSKO – ZA KRÁSAMI ORAVY S KOUPÁNÍM V TERMÁLECH A VÝLETEM DO POLSKA – ZAKOPANÉHO

Třídenní zájezd za krásami slovenské Oravy s návštěvou a koupáním v termálech na Oravicích a polském Chocholově a výletem do polského horského střediska – Zakopané. Ubytování v penzionu „Zelený dom***“ ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, TV, SAT, WiFi. Stravování je zajišťováno formou polopenze (snídaně, večeře – přesnídávková polévka). Součástí penzionu je krytý bazén, sauna, solná jeskyně – vstup zdarma, nebo penzionu ,,Orchidea“ ve 2, 3  a 4 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, TV, SAT, WiFi. Stravování v penzionu Orchidea probíhá formou servírované polopenze.

Cena:  2 990,- Kč/ osoba

 

Program

1.den: po cestě na Oravu zastávka u oravského orloje ve Staré Bystrici a na Oravské přehradě, příjezd do Vitanové, ubytování v penzionu Zelený dom s vlastním bazénem a saunou (nebo v penzionu Orchidea). Odjezd do termálů na Oravici – Meander Park popř. Tvrdošínských termálů. Návrat na ubytování – večer polévka + pečivo, volný program.

2.den: po snídani odjezd do Polska – Zakopaného – prohlídka horského střediska s možností nákupů a výjezdem lanovkou na vrch Gubalowka s překrásným výhledem na panoramu Západních Tater. Po zpáteční cestě návštěva moderních polských termálů v Chocholově s možností koupání a saunování v saunovém světě. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování, večer – večeře, volný program.

3.den – po snídani odjezd do Muzea oravské dědiny (skanzenu v Zuberci – Prestová) – prohlídka, oběd na salaši ( individuálně), v poledne odjezd do Oravského podzámku s možností fakultativní prohlídky Oravského hradu. Návrat ve večerních hodinách.

Změna programu vyhrazena s ohledem k počasí nebo aktuálním podmínkám spojených s COVID-19.

 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2 x ubytování v penzionu, 2 x stravování dle typu ubytpování, výlet do Zakopaného a k termálům Chocholow, delegáta, pojištění CK ve smyslu zák.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: vstupy do termálů (Meander Park Oravice (4 hod. cca 430 Kč), Tvrdošínské termály (cca 150 Kč), termály Chocholow ( víkendové vstupné 3 hod. :cca 450 Kč / dosp.osoba  330 Kč /dítě od 3-16 let,  354 Kč / ZTP, senior 60 +), lanovka v Zakopaném, vstupy do Oravského skanzenu (cca 90 Kč / dosp.os.,75 Kč / důchodce, 45 Kč / dítě), vstupy na Oravský hrad (cca 210 Kč / dosp.osoba, 105 Kč / dítě, student, senior – Základní okruh), komplexní cestovní pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí včetně storna zájezdu: 80 Kč/osoba/den, COVID-19 TOP – lze sjednat v CK, případné testování požadované MZ ČR a SR (samoplátci), příplatky za jiná svozová místa (viz. www.duhatour.cz)