NOVINKA

pro milovníky nejen turistiky, ale také lyžování a termálních lázní

Chata “ Primula“ se nachází v  samém srdci Západních Tater – Roháčů.

termín:  2.2. – 6.2.2019  ( jarní prázdniny)

cena:   3 490,- Kč /dosp. osoba

2 990,- Kč/dítě do 12 let,  2 690,- Kč/dosp. osoba na přistýlce, 1 990,- Kč/dítě do 12 let na přistýlce       

V hotelové části „ Chaty  Primula“ se nachází 14 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Pokoje s dvěma samostatnými postelemi jsou vybaveny WC, sprchou, telefonem, TV, SAT a rádiem. Zařízení pokojů: skříň, stůl, taburetka, noční stolky, polička a lampičky. Dále se zde nachází 7 apartmánů, který je rozdělen na dva pokoje a rozdělen dveřmi mezi ložnicí a obývací částí. V ložnice se nachází manželská postel, rozkládací křeslo, skříně, noční stolky s lampičkami, toaletní stolek a rádio. V druhém pokoji je obývací sestava, TV, SAT, konferenční stolík, taburetka a rozkládací gauč. Apartmány jsou dvoulůžkové s možností 1-2 přistýlek. Apartmán musí být obsazen nejméně 3 platícími osobami nebo 2 osobami a dvěma přistýlkami. Vybavení chaty: recepce, úschovna lyží, spol. místnost, jídelna, bar (připravuje se otevření miniobchodu „Špajz“ s nabídkou základního sortimentu – nápoje, krajové speciality, cukrovinky atd.).  Možnost platby těmito kartami: VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO,VISA, CHÉQUE DÉJENEUR.

Pro lyžaře: 1,5 km od chaty Primula se nachází lyžařské středisko Roháče Spálená. Areál je vhodný pro všechny věkové a výkonnostní kategorie a poskytuje možnost sjíždět sjezdovky, freeride nebo snowpark. Horní stanice lanovky se nachází ve výšce 1490, takže zaručuje kvalitní sněhovou pokrývku celou zimní sezónu. V areálu jsou sjezdovky všech kategorií a jsou obsluhovány 1x 4-sedačkovou a 1x 6-sedačkovou lanovkou s bublinou a 3 vleky s celkovou kapacitou 6800 os./hod. Okolí střediska umožňuje i využití běžkařských a skialpinistických tratí. Celkem 8 sjezdovek o celkové délce 5,7 kilometrů, 2 sedačkové lanovky, 3 lyžařské vleky.Obtížnost: .  Ze Zuberce jezdí skibus, který má autobusovou zastávku nedaleko chaty Primula. V Zuberci se pak nacházejí další lyžařské areály Janovka a Milotín.

Cena zahrnuje: dopravu autokarem, polopenze, pojištění CK proti úpadku, služby průvodce

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí včetně pojištění storna, skipasy, vstup do termálních lázní, fakultativní výlety