LYŽOVÁNÍ + TERMÁLY

termín: 2.2. – 6.2.2019

Cena: 3 290,- Kč/dosp. osoba, 2 790,- Kč/dítě do 12 let, 1 190,- Kč/ dítě do 3 let bez nároku na služby (platí pouze dopravu)

Cena zahrnuje: dopravu autokarem, ubytování v penzionu, snídaně + večer polévka, lůžkoviny, TV, SAT, WiFi, služby techn. delegáta, pojištění CK proti úpadku, vstup do bazénu, sauny a solné jeskyně v objektu penzionu

Cena nezahrnuje: vstupy do termálních lázní, skipasy, fakultativní výlety, pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí včetně storna, fakultativní výlety

podrobný popis pod Slovensko – penzion Zelený dům

 

Penzion „Zelený dům***“ se skládá ze tří samostatných budov umístěných vedle sebe a nachází v obci Vitanova, v blízkosti města Trstená (7 km) a termálních koupališť Meander park na Oravicích (cca 7 km).

Ubytování nabízíme ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích hotelového typu s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, varnou konvicí, TV, SAT, WiFi. Stravování je zajišťováno formou polopenze (snídaně, večeře s polévkou a nápojem – můžete si vybrat pivo, víno, nealko, kávu, čaj). Jídelnu lze využívat jako společenskou místnost.

Penzion nabízí nejen příjemné prostředí a dobrou kuchyni, ale také možnost celoročního využívání bazénu (7 x 3,5 x 1,5 m) s ohřívanou vodou, fittness místnost (masážní stroj Rolletic, masážní plošina, běžecký pás atd.), saunu a solnou jeskyni, které se nacházejí přímo v budově penzionu. Cyklisté mohou dále využít půjčovny kol.