SLOVENSKO – ZA KRÁSAMI ORAVY S KOUPÁNÍM V TERMÁLECH A VÝLETEM DO POLSKA – ZAKOPANÉHO

24.5. – 26.5.2018

původní cena:   2 690,- Kč            nyní: 2 490,- Kč/osoba

Třídenní zájezd za krásami slovenské Oravy s návštěvou a koupáním v termálech na Oravicích a polském Chocholově a výletem do polského horského střediska – Zakopané. Ubytování v penzionu „Zelený dom“ ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, TV, SAT, WiFi. Součástí penzionu je krytý bazén, sauna, solná jeskyně – vstup zdarma, nebo penzionu Orchidea ve 2, 3  a 4 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, TV, SAT, WiFi. STravování na penzionu Orchidea probíhá formou servírované polopenze.

Program

1.den: po cestě na Oravu zastávka u oravského orloje ve Staré Bystrici a na Oravské přehradě, příjezd do Vitanové, ubytování v penzionu Zelený dom s vlastním bazénem a saunou. Odjezd do termálů na Oravici – Meander Park popř. Tvrdošínských termálů. Návrat na ubytování – večer polévka + pečivo, volný program.

2.den: po snídani odjezd do Polska – Zakopaného – prohlídka horského střediska s možností nákupů a výjezdem lanovkou na vrch Gubalowka s překrásným výhledem na panoramu Západních Tater. Po zpáteční cestě návštěva moderních polských termálů v Chocholově s možností koupání a saunování v saunovém světě. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování, večer – večeře, volný program.

3.den – po snídani odjezd do Muzea oravské dědiny (skanzenu v Zuberci – Prestová) – prohlídka, oběd na salaši ( individuálně), v poledne odjezd do Oravského podzámku s možností fakultativní prohlídky Oravského hradu. Návrat ve večerních hodinách.

Změna programu vyhrazena s ohledem k počasí apod.