27.10. – 30.10.2018

Slovensko – Orava – Vitanova – termálné lázně

původní cena:  3 190,- Kč/dosp. osoba         nyní:   2 990,- Kč/dosp. osoba

Dítě do 12 let sleva  – 400 Kč

dítě do 6 let bez nároku na lůžko:  1 190,- Kč

Penzion „Zelený dům***“

Penzion „Zelený dům***“ se skládá ze tří samostatných budov umístěných vedle sebe a nachází v obci Vitanova, v blízkosti města Trstená (7 km) a termálních koupališť Meander park na Oravicích (cca 7 km).

Ubytování nabízíme ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích hotelového typu s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, varnou konvicí, TV, SAT, WiFi. Stravování je zajišťováno formou polopenze (snídaně, večeře s polévkou a nápojem – můžete si vybrat pivo, víno, nealko, kávu, čaj). Jídelnu lze využívat jako společenskou místnost.

Penzion nabízí nejen příjemné prostředí a dobrou kuchyni, ale také možnost celoročního využívání bazénu (7 x 3,5 x 1,5 m) s ohřívanou vodou, fittness místnost (masážní stroj Rolletic, masážní plošina, běžecký pás atd.), saunu a solnou jeskyni, které se nacházejí přímo v budově penzionu.

Cena zahrnuje: 3x ubytování se snídaní a večer přesnídávkovou polévkou s pečivem, , dopravu autokarem, pojištění CK

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí ( 30Kč/dosp. osoba včetně seniorů, 15 Kč/dítě do 18 let, dítě do 6 let v doprovodu dosp. osoba Zdarma), rekreační poplatek ( 20Kč/os. od 18 let/den), vstupy do termálních lázní, fakultativní výlety