Györ – Termální lázně  RÁBA QUELLE – Jednodenní zájezd

 

Termíny: 27.04.2024 – sobota

                  19.10.2024 – sobota

Cena na osobu: 1 190,-Kč

 

ZNOVU OTEVŘENÉ VELMI OBLÍBENÉ LÁZNĚ V MAĎARSKU

 

Čekají na Vás zážitkové koupele, saunový svět, termální lázně s léčivou vodou, vodní dobrodružný park nejen pro děti, plavecký bazén, možnost občerstvení v jedenácti restauracích.

Léčivá voda vyvěrá z hloubky 2000 metrů  s teplotou 67°C.Obsahuje alkalický hydrogenuhličitan a chlorid, přičemž svým obsahem jodidů patří do skupiny jodových léčivých vod. Díky tomu je ideálním řešením pro léčbu kostní, chronických zánětlivých onemocnění kloubů a svalů, ale i gynekologických problémů.

Ve vodním dobrodružném park najdete speciální sifonovou skluzavku je 32 metrů vysoká a jsou zde 4 tobogány různých výšek. Nejdelší tobogán má 195 metrů, rodinná skluzavka pro 4 osoby, která se sjíždí na gumovém člunu, na vrchol sifonu Vás dopraví výtah pro 15 osob, je zde nádherný výhled na historické město Györ.

V restauracích  můžete platit bankovní kartou nebo nabitými náramkovými hodinkami, ty si můžete dobít hotovostí nebo bankovní kartou na recepci při vstupu.

Nově vybudovaný Aquapark a lázně Rába Quelle – Győr čeká na své návštěvníky během celého roku s výbornými možnostmi pro odpočinek, rekreaci a zábavu. Termální koupaliště zde bylo původně postaveno již v roce 1931, podle plánů architekta Alfréda Hajóse. Termální voda vyvěrá z hloubky až 2000 metrů a má teplotu je 67˚C. Léčivá voda se využívá na léčení onemocnění kostí a svalů, dýchacích orgánů a ženských chorob. Nové lázeňské středisko bylo otevřeno v roce 2004 a ročně ho navštíví několik tisíc turistů.

Lázně jsou jedním z mála bezchlorových lázní v Maďarsku, které jsou otevřené během celého roku, s 5 bazény, a dvěma tobogány s délkou 64 a 38 m.

Vaši rekreaci přemění na nezapomenutelný zážitek 40 zážitkových elementů, prúdnych kanálů, masážových lehátek, gejzírů, chrličů vody, masážních trysek, jeskyní a vodopád. K pohodlí přispívá i vodní bar, ke kterému můžete připlout a přímo ve vodě se tak osvěžit drinkem.

Bazén Romantic Vám poskytuje kouzelný noční požitek i během bílého dne. Děti jistě potěší dětský bazén a dětský koutek s houpačkami, skluzavkami a prolézačkami. Kromě zábavy na dvou vnitřních a jednom vnějším tobogánu s celkovou délkou 64 metrů si zde můžete užít i lehátka a místa pod slunečníkem, tři termální bazény s teplotou do 37˚C, stupňů či vodní masáž.

S termálním koupalištěm je průchodem propojen vnější plážový areál, který nabízí dva bazény a dětský bazén.

Lázně s množstvím služeb a zážitků

Komplex budov na evropské úrovni, ve kterých se nacházejí termální lázně a koupaliště plné zážitků sestává z následujících elementů:

  • Areál termálních lázní
  • Areál koupaliště a aquaparku plných zážitků
  • Sauna
  • Parní lázeň
  • Perličková koupel
  • Masáž
  • Obchodní a restaurační služby

Pro tělesně postižené slouží v budovách výtahy.

 

Odjezdy:
5,40 hod. Ostrava Poruba autobusová zastávka Rektorát VŠB
6,00 hod. Ostrava parkoviště DKMO
6,20 hod. Frýdek Místek vlakové nádraží
6,50 hod. Nový Jičín autobusové nádraží
7:40 hod. Olomouc – staré autobusové nádraží

 

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, průvodce

Cena nezahrnuje: vstupy, cestovní pojištění včetně storna zájezdu 

Vstupy:

Letní komplex (koupaliště, tobogány)   100 HUF = cca 6.39,- Kč

Dospělý 9.700 HUF  670,-  4-18  a senior 7.300 HUF 510,- dítě do 3 let 500 HUF 35,-Kč ,

Termální lázně pouze od 14 let cena za příplatek dospělý 3.900 HUF, dítě 14-18 a senior  3.120 HUF

 

raba_quelle_liecebne_termalne_a_zazitkove_kupele_1426245425_vnutorny_bazen

 

gyor_raba_quelle_termalne_a_liecebne_kupele_1411546930_5s4q7459