OKNO MÉ LÁSKY – HIT MUZIKÁL S PÍSNĚMI PETRA JANDY A SKUPINY OLYMPIC

OlympicPříběh mladého umělce Davida, na kterého rány osudu dopadaly tak často, až přestal věřit v krásu života. Ale jediné setkání s charismatickou tanečnicí Sofií stačilo k tomu, aby se svět stal znovu báječným místem k narození.

Čerstvá muzikálová novinka zachycuje v působivých jevištních obrazech dramatické peripetie talentovaného muže, jehož celoživotním osudem se stává umění graffiti. Je to příběh o hledání lidských i uměleckých hodnot, příběh o hledání a nalezání osobní identity a především příběh lásky, která jediná těmto pojmům dokáže dát hlubší smysl. Ústřední postavou je chlapec jménem David, se kterým se život doposud příliš nemazlil. A ačkoli je nositelem výjimečného výtvarného talentu, svět je v jeho očích jen smutné a tragické místo. Setkání se studentkou taneční Konzervatoře Sofií však zásadně mění tento úhel pohledu a z frustrovaného mladého muže se zanedlouho stává známá umělecká osobnost oslavující ve svých dílech krásu světa a radost z bytí. Sociálně vysoce postavená rodina Sofie však jejich vztahu nepřeje a tak na sebe první konflikty nenechají dlouho čekat. V příběhu osudové lásky Davida a Sofie však defiluje i řada dalších postav, do jejichž životů můžeme prostřednictvím známých písní nahlédnout. Seznámíme se tak nejenom s matkou, která tají identitu skutečného Davidova otce, ale také s partou kamarádů plnou originálních lidských typů, s bláznivou tetou Agátou a nakonec i s Davidovým otcem, jehož stopu se hlavnímu hrdinovi podaří vypátrat v malebném údolí řeky Sázavy. Mezitím rodiče Sofie posílají svoji dceru na studim do Paříže, aby tak zamezili rodícímu se silnému poutu mezi oběma mladými milenci. Ale David – posílen stále větší popularitou svých děl – se nevzdává a rozhodne se odcestovat do legendárního města anad Seinou, kde chce najít dívku svého života a současně se umělecky etablovat na mezinárodní scéně v tvorbě street artu.

 

15.04. – 16.04.2023 dvoudenní zájezd do PRAHY  

(doprava, ubytování na botelu Vodník se snídaní)

Cena : 2 990,- Kč /osoba

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování se snídaní Botel Vodník, technického delegáta, poplatek obci : 50,-Kč/osoba/den, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: pojištění proti stornu v ČR 40 Kč/os./den, případné vstupy do jednotlivých objektů, vstupenku na muzikál nebo na divadelní představení je možné si dokoupit pří objednání zájezdu dle aktuální nabídky v cestovní kanceláři (aktuální nabídka na www.ticketportal.cz) – možné zakoupit v cestovní kanceláři.

Možnost zakoupení i jiné kulturní akce či  představení dle vlastního výběru s představením v Praze – možnost zakoupení v CK)      

okno okno mé lásky