Termín: 1. – 2. 10. 2022

Cena: 2.290,-Kč

Penzión DRUŽBA** nabízí příjemné a útulné ubytování v rekreační oblasti města Bojnice, okres Prievidza, v Trenčianském kraji. Penzion se nachází ve vyhledávaném atraktivním prostředí. Je vzdálen jen 10 minut pěší chůze od historického centra Bojnic. Ubytování Penzion DRUŽBA**: na dvou podlažích je rozmístěno šestnáct 2-lůžkových pokojů (některé i s manželskou postelí), z nichž všechny mají možnost přistýlky. Standardní vybavení pokojů tvoří televize, lednice, koupelna a toaleta. Nabídku ubytovacích služeb doplňují čtyři 4-lůžkové apartmány. Každý apartmán sestává ze dvou samostatných ložnic (v jedné ložnici se nachází manželská postel, v druhé dvě samostatné postele), třetí místností je obývák. Toaleta a koupelna jsou samozřejmostí vybavení každého apartmánu. V objektu je zajištěno WiFi připojení na internet zdarma.
Pro Váš volný čas vybíráme TOP aktivity a výlety: Zámek Bojnice – světoznámý romantický zámek, Zoo – nejstarší a nejnavštěvovanější zoo na Slovensku, Sokoliari – atraktivní vystoupení, zábava i seznámení se s ,,dravci“ naší přírody, Koupaliště ČAJKA – 15 min. chůze od penzionu, Lázně Bojnice – nejkrásnější lázně na Slovensku, okouzlující prostředí vhodné nejen na procházky a odpočinek, Vyhlídková věž – 30 m vysoká vyhlídková věž s panoramatickým výhledem na Bojnice a Hornonitrianskou kotlinu (15 min. chůze od penzionu), Turistika/cykloturistika – v blízkosti penzionu, Známé vánoční trhy – Bojnický Kračúň, Lyžování, sáňkování, zábava na sněhu – Skiaréna Fačkovské sedlo Kľak.

 

Cena zahrnuje:

  • 1x ubytování v penzionu, dopravu autokarem
  • snídani formou bufetu
  • pojištění CK proti úpadku
  • rekreační poplatek

Cena nezahrnuje:

  • komplexní cestovní pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí včetně storna zájezdu: 80 Kč/osoba/den, COVID-19 TOP – lze sjednat v CK
  • vstupy do atrakcí v Bojnicích
  • případné testování požadované MZ ČR a SR (samoplátci)
  • příplatky za jiná svozová místa (viz. www.duhatour.cz)

                                                                         Odpočet při vlastní dopravě – 500,- Kč/osoba.