Lázně Turčianské Teplice leží v Turčianské kotlině v regionu Turiec na úpatí výběžku Velké Fatry. Jejich bohatstvím jsou minerální prameny s vysokým obsahem vápníku, hořčíku a fluóru a minerální vody o teplotě 38 – 47 °C. Jsou známé jako jedny z nejstarších lázní na Slovensku, specializované na léčbu pohybového ústrojí, ledvin a močových cest. Voda se využívá i k pitným kůrám. V současnosti nabízí moderní centrum termálních bazénů, vířivek, saun a venkovního vodního světa s atrakcemi „ Spa&Aquapark“. V areálu SPA (léčivá termální voda 38 °C) s celoročním provozem naleznete klidový bazén 38 °C, rehabilitační bazén s vířivkami a vodními masážemi 33 °C, Whirlpool – vířivky 35 °C. V areálu A QUAPARK s celoročním provozem zahrnuje venkovní plavecký bazén 25m, sedací bazén s masážními tryskami, tobogány a bazén s vodními atrakcemi.
Hotel „VYŠEHRAD**“ se nachází v centru lázeňské zóny, v blízkosti areálu „ Spa&Aquapark“. Ubytování nabízí v nově zrekonstruovaných 2 a 3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprch. koutem, TV, WiFi (bezplatné). Budova má čtyři patra a do 3.patra je výtah. Hotel je vybaven jídelnou spojenou s kavárnou. Od dubna do října možnost občerstvení v Shop Café v zahradní restauraci. V přízemních prostorách hotelu je zázemí pro poskytování procedur – vířivá koupel, masáže, masážní křesla, infrasauna, oxygenterapie, částečný zábal apod. (ze příplatek, cca 7-10€/procedura).

Pobytové zájezdy – ubytování, doprava autokarem, polopenze

termíny zájezdupočet
dní / nocí
cena dosp. osoba
v pokoji 1/2
cena dítě 6 - 10 let
v pokoji 1/2
cena dítě do 6 let
v pokoji 1/2
07.04. - 14.04.2019 (ne-ne)8/76 690,- Kč5 190,- Kč3 990,- Kč
27.10.-03.11.2019 (ne - ne)8/76 690,- Kč5 190,- Kč3 990,- Kč

Cena zahrnuje: ubytování ve 2lůžkových pokojích „Klasik“, polopenzi, dopravu autokarem, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: lázeňský poplatek 1€/os./noc (platí se na recepci hotelu), léčebné procedury, pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí (lze sjednat v CK – 240 Kč/dosp. osoba, 120 Kč/dítě do 18 let, dítě do 6 let v doprovodu dosp. osoby zdarma), fakultativní výlety.
Stravování: formou polopenze: snídaně – formou bufetu včetně nápojů – vody, džusu, kávy, čaje večeře – výběr ze 2-3 druhů jídel, ovoce, dezert + voda s příchutí. Možnost dokoupení obědů +700 Kč/osoba/pobyt.
Nástupní místa: Opava, Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Orlová, Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov…směr Turčianské Teplice.
Svozová trasa za příplatek: Olomouc, Hranice na Moravě, Nový Jičín, Kopřivnice + 300 Kč/osoba)
Odpočet při vlastní dopravě – 400,- Kč/osoba.