Slovensko – Západní Tatry – Vitanova

termín:  8.2. – 12.2.2020  ( 5 dní/ 4 noci)

( sjezdovka přímo v obci Vitanova – Vitanova ski, termální lázně v Oravicích a ski areál Meander ski  cca 5,5 km od Vitanové)

Penzion  „ZELENÝ DŮM“

Ubytování nabízíme ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích hotelového typu s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, varnou konvicí, TV, SAT, WiFi. Stravování je zajišťováno formou polopenze (snídaně, večer přesnídávková polévka. Jídelnu lze využívat jako společenskou místnost.

Penzion nabízí nejen příjemné prostředí a dobrou kuchyni, ale také možnost celoročního využívání bazénu (7 x 3,5 x 1,5 m) s ohřívanou vodou,  saunu a solnou jeskyni, které se nacházejí přímo v budově penzionu. Pobyt se psem pouze po domluvě v CK.

Penzion  „DOMA“

Penzion disponuje třemi 2-lůžkovými pokoji, třemi 2-lůžkovými pokoji s přistýlkou ​​a přímým přístupem na balkon. V podkroví se nachází 2-lůžkový rodinný pokoj s přistýlkou ​​pro dvě osoby a 4-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi. Každý pokoj v části C je vybavena televizorem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V přízemí je k dispozici v společenská místnost s krbem, TV, jakož i kuchyňská část (plynový sporák s elektrickou troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a chladnička s mrazákem). V přízemí je pro hosty připravena lyžárna, společná samostatná toaleta a výstup na terasu. V podkroví je připraven dětský koutek s hračkami, jakož i kuchyňský koutek s rychlovarnou konvicí a chladničkou. V části C není povolen pobyt se psem.

ubytování / penzion
5 dny / 4 noci
cena dospělá osobacena dítě 12 - 18 letcena dítě do 12 letcena dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu
Penzion " Zelený dům "
snídaně, večer přesnídávková polévka
3 890,- Kč3 590,- Kč2 690,- Kč990,- Kč
Penzion " Doma "
bez stravování
2 790,- Kč-2 190,- Kč990,- Kč

Cena zahrnuje:  4 x ubytování, stravování, dopravu autokarem, TV, Wi-Fi, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: lázeňský poplatek obci (20,-Kč/osoba/den od 18let ), pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí (možnost sjednat v CK), fakultativní výlety, vstupy do termálů a skipasy.

ODEČET PŘI VLASTNÍ  DOPRAVĚ  – 300,- Kč/osoba