Všude dobře, Doma nejlépe. Penzion Doma poskytuje ubytování ve velmi příjemné oravské vesničce Vitanová, odkud se autem k termálnímu koupališti Oravice dostanete za 11 minut. Přímo v obci se nachází lyžařské středisko Vrchdolinky Vitanová. K nabližším lyžařským střediskům patří Ski Meander Park Orvice (7 km) a Ski Brezovica (15 km).

Penzion disponuje třemi 2-lůžkovými pokoji, třemi 2-lůžkovými pokoji s přistýlkou ​​a přímým přístupem na balkon. V podkroví se nachází 2-lůžkový rodinný pokoj s přistýlkou ​​pro dvě osoby a 4-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi. Každý pokoj v části C je vybavena televizorem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V přízemí je k dispozici v společenská místnost s krbem, TV, jakož i kuchyňská část (plynový sporák s elektrickou troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a chladnička s mrazákem). V přízemí je pro hosty připravena lyžárna, společná samostatná toaleta a výstup na terasu. V podkroví je připraven dětský koutek s hračkami, jakož i kuchyňský koutek s rychlovarnou konvicí a chladničkou. Není povolen pobyt se psem.

Penzion Doma je vhodný i pro mladé rodinky s dětmi (možnost půjčení postýlky). Ve dvoře jsou i prolézačky, skluzavky a pískoviště.
V celém objektu je možnost připojení na WiFi zdarma.

Příjemně si můžete posedět na zahradní houpačce, v altánku, u stolů s velkými slunečníky i na zastřešené terase. Zde máte k dispozici i zahradní krb. Děti se zabaví v dřevěném domku, na houpačce a trampolíně. Zahrát situ můžete i stolní tenis, stolní fotbal a na zahradě i bowling. Za poplatek si v Penzionu Doma můžete vypůjčit kola.

Parkování je zajištěno přímo v areálu ubytování.

Slovesnko – Vitanova – penzion ! DOMA “

Termínpočet dní / nocíCena dospělá osobacena dítě do 12 letcena dítě do 3 let bez nároku na lůžko
31.01. - 02.02.2020
(bez stravy)
3 / 21 990,- Kč1 690,- Kč990,- Kč
08.02. - 12.02.2020
(polopenze)
5 / 43 890,- Kč3 590,- Kč990,- Kč

Sjezdovky i termální lázně v blízkosti ubytování

 

Cena zahrnuje:  2x (4x) ubytování, stravování (pokud je součástí zájezdu),  dopravu autokarem, TV, Wi-Fi, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: stravování, lázeňský poplatek obci (20,-Kč/osoba/den od 18let ), pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí (možnost sjednat v CK), fakultativní výlety, vstupy do termálů a skipasy.

ODEČET PŘI VLASTNÍ  DOPRAVĚ  – 300,- Kč/osoba