,, PILATES U MOŘE „

Spojení dovolené s aktivitou PILATES – účinné zapojení svalů, prodýchání a tím zlepšení kardiovaskulárního systému, zvětšování kloubního i svalového rozsahu, protažení i posílení těla a zároveň uvolnění zbavení bolesti krční, hrudní i bederní pátěře,celkové odbourávání bolestí a tvarovaní těla. Pod vedením zkušené instruktorky Kamily Indruchové –  (Instruktor Fitness, Instruktor Body and Mind(Pilates), Instruktor SM-Systému). Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Ranní i večerní cvičení u moře. Mimo to si budeme užívat svou dovolenou, jak kdo máme nejraději, určitě se  nasmějeme, pustíme starosti pryč a naučíme se už zůstat napořád v dovolenkové náladě.

 

23.7. – 1.8.2021

Cena: 6 790,- Kč/ dosp. osoba

Slevy:

Děti 12-18 let sleva 200,- Kč z uvedené ceny

Děti 6 – 12 let sleva 500,- Kč z uvedené ceny

Dítě do 6 let v doprovodu dvou dospělých osob bez nároku na lůžko pobyt zdarma (platí pouze dopravu autobusem 2 500,- Kč)

 

Cena zahrnuje: 7x ubytování v AP/studiích, dopravu klimatizovaným busem, cvičení dle programu, pojištění CK proti úpadku, služby delegáta

Cena nezahrnuje: stravu (možnost dokoupení polopenze 2 800,- Kč/dosp.osoba, 2 100,- Kč/dítě do 12 let), pobytovou taxu (350 Kč/dosp.osoba, 175 Kč/dítě 12-18 let, dítě do 12 let taxu neplatí), fakultativní výlety, pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí ( 700 Kč/os./pobyt), klimatizaci (individuální příplatek – platí se u majitele na místě ( 5euro/den), komplexní cestovní pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí včetně storna zájezdu: 80 Kč/osoba/den, COVID-19 TOP – lze sjednat v CK.

Odečet při vlastní dopravě nebo spojení dvou turnusů   – 1000 Kč/osoba.

Podrobnější info o činnosti p. Kamily Indruchové, www.pilates-ka.cz, facebook: pilates-ka