Dovolená pro regeneraci těla i ducha s omlazujícím cvičením, jógou a meditacemi pro každého

pod vedením paní  Jany van Coppenolle –  dlouholetá terapeutka těla i duše. Pořádá kurzy břišních tanců a meditací pro harmonii a sebepoznání.

6.9. – 15.9.2019

Chorvatsko – Živogošče –  studia „Franjo“

více foto viz www.duhatour.cz  –  Chorvatsko – Živogošče – studia Franjo

Program:

Ranní cvičení u moře, jóga a cviky pro každého i začínající. Zaměřeno na očistu, pružnost a regeneraci. Zvládnou všichni. Každý večer budeme meditovat se západem slunce a léčit své nitro i život. Léčivé meditace budou na míru Vám i celého dne. Mimo to si budeme užívat svou dovolenou, jak kdo máme nejraději, určitě se  nasmějeme, pustíme starosti pryč a naučíme se už zůstat napořád v dovolenkové náladě. V tom nám bude nápomocna i masérka Dagmar Holešová, která Váš pobyt obohatí možností masáží různého druhu a rozsahu.

Cena:   4 990,- Kč/ dosp. osoba  (bez stravy)

 

Slevy:     Děti 12-18 let sleva 200,- Kč z uvedené ceny,  Děti 6 – 12 let sleva 500,- Kč z uvedené ceny,  Dítě do 6 let v doprovodu dvou dospělých osob bez nároku na lůžko pobyt zdarma (platí pouze dopravu autobusem 2 000,- Kč)

Cena zahrnuje: 7x ubytování ve studiích, dopravu klimatizovaným busem, cvičení dle programu, klimatizaci, WiFi, pojištění CK proti úpadku, služby delegáta

Cena nezahrnuje: stravu – možnost dokoupení polopenze 2 800,- Kč/dosp.osoba, 2 100,- Kč/dítě do 12 let), večeře 1900,- Kč/dosp. osoba, 1 600,- Kčř/dítě do 12 let, pobytovou taxu (350 Kč/dosp.osoba, 175 Kč/dítě 12-18 let, dítě do 12 let taxu neplatí), fakultativní výlety, pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí.

Podrobnější info o činnosti p.Jany:  www.tancimzivotem.cz

odečet při vlastní dopravě  – 1500 Kč/osoba

Na tuto akci se již nevztahují žádné další slevy.