SALZBURG + ORLÍ HNÍZDO      

2denní poznávací zájezd

Obersalzberg, Orlí hnízdo, Königsee, Salzburg

Ubytování v penzionu se snídaní v ceně !!!

Termín:         13.06.-14.06.,         12.09.-13.09.2020

Cena: 2.990,- Kč

Program zájezdu:

  1. den: odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do OBERSALZBERGU, místo zbytků Hitlerova sídla, možnost návštěvy podzemní pevnosti, dále se pokračuje místním autobusem až do KEHLSTEINU (Hitlerovo „Orlí hnízdo“) s jedinečnými výhledy na okolní vrcholy Alp a na Salzburg. V odpoledních hodinách výlet k romantickému jezeru KÖNIGSEE pod monumentálním skalním masivem Watzmannu. Zájemci mohou absolvovat projížďku loďkou ke kostelu sv. Bartoloměje. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování.
  1. den: snídaně, poté odjezd do Salzburgu – hlavní město spolkové země, rodiště W. A. Mozarta (možnost návštěvy jeho rodného domu), město s malebnými uličkami, romantickými náměstími, významnými kostely (Dóm, starobylý kostel sv. Petra a kostel sv. Františka), pevností Hohensalzburg a krásným zámkem Mirabell na druhém břehu řeky Salzach. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování v penzionu, 1 x snídaně, služby průvodce, po-jištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: příplatek za jednolůžkový pokoj +800,- Kč, vstupy do navštívených objektů, komplexní cestovní pojištění 40,- Kč/os./den

Doporučené kapesné: cca 60,- Euro

Salzburg orlí hnízhdo