Mladá dívka Christine Daaé tančí v baletním souboru v opeře Opera Populaire, když najednou se primadona opery rozhodne, že nebude účinkovat v opeře, kterou ovládá Fantom. Ten totiž vyložil majitelům opery podmínky, za kterých se bude jeho opera řídit (od peněz až po uvolnění lóže č. 5).

Nešťastní majitelé nevědí, co dělat, a nemajíce co ztratit, rozhodnou se vyzkoušet Christine, která se projeví svým krásným zpěvem a už za pár hodin zpívá před vyprodaným hledištěm. Po představení je ve svém pokoji, kde k ní přijde Fantom (pro ni je to Anděl Hudby, který ji naučil zpívat) a ona s ním odchází do podzemí, kde se má stát jeho ženou.

Christine však nechce a vrací se zpět na povrch, kde se zamiluje do svého přítele z dětství vikomta Raoula de Chagny, nového patrona opery. Fantom mezitím složil novou operu Don Juan, ve které má Christine hrát hlavní roli. O tu ji ale připraví primadona, která se mezitím vrátila, a divadlo čeká série neštěstí: od ztraceného hlasu primadony přes oběšení kulisáře až po pád lustru a následný požár divadla. Fantomovi se zároveň nelíbí „přátelství“ Christine a Raoula a snaží se Raoula zabít. To se mu nepovede a Raoul se dozvídá o jeho minulosti.

Dozví se také, kde Fantom přebývá a rozhodne se ho vyhledat. To se mu podaří, bohužel ale padne přímo do rukou Fantomovi a ten dá Christine na výběr: buď si ho vezme a nebo on Raoula zabije. Christine se rozhodne pro Fantoma, aby Raoula zachránila, Fantom však pochopí jejich lásku, nechá je spolu a sám uteče rychleji, než

 

27.05. – 28.05.2023 dvoudenní zájezd do PRAHY  

(doprava, ubytování na botelu Vodník se snídaní)

Cena : 2 990,- Kč /osoba

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování se snídaní Botel Vodník, technického delegáta, poplatek obci : 50,-Kč/osoba/den, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: pojištění proti stornu v ČR 40 Kč/os./den, případné vstupy do jednotlivých objektů, vstupenku na muzikál nebo na divadelní představení je možné si dokoupit pří objednání zájezdu dle aktuální nabídky v cestovní kanceláři (aktuální nabídka na www.ticketportal.cz) – možné zakoupit v cestovní kanceláři.

Možnost zakoupení i jiné kulturní akce či  představení dle vlastního výběru s představením v Praze – možnost zakoupení v CK)

Fantom opery 2023 Fantom Maškarní 2