MUZIKÁL PLNÝ HVĚZD! HVĚZDNÝ NÁVRAT LEGENDÁRNÍHO MUZIKÁLU!

Návrat jednoho z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů v původním hvězdném obsazení v Divadle Hybernia. Jeden muž, jedna pravda, jedno slunce, jedno náboženství, jedna láska, jedna země, jedna otázka, jedna odpověď, a přece se točí – a co jsi schopen obětovat ty?

Napínavý příběh plný zvratů! Galileo je opřený o silný příběh, ve kterém diváci najdou vše, za čím na muzikály tak rádi chodí. Lásku, vášně, intriky, nenávist a romanticky laděný boj jedince proti společnosti. Muzikál navíc ohromuje netradiční scénografií i výpravnými kostýmy.

27.05. – 28.05.2023 dvoudenní zájezd do PRAHY  

(doprava, ubytování na botelu Vodník se snídaní)

Cena : 2 990,- Kč /osoba

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování se snídaní Botel Vodník, technického delegáta, poplatek obci : 50,-Kč/osoba/den, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: pojištění proti stornu v ČR 40 Kč/os./den, případné vstupy do jednotlivých objektů, vstupenku na muzikál nebo na divadelní představení je možné si dokoupit pří objednání zájezdu dle aktuální nabídky v cestovní kanceláři (aktuální nabídka na www.ticketportal.cz) – možné zakoupit v cestovní kanceláři.

Možnost zakoupení i jiné kulturní akce či  představení dle vlastního výběru s představením v Praze – možnost zakoupení v CK)