Dvoudenní zájezd za vínem na Jižní Moravu do oblasti Pálavy s návštěvou vinného sklípku a zámku v Mikulově a koupáním v Aqualandu Moravia s termální vodou.

 

Termín : 20.10. – 21.10.2018

Cena : 2 290 Kč / osoba

            1 990 Kč / dítě do 15 let

 

Program:

1.den: příjezd do Mikulova, návštěva barokního zámku se stálou expozicí o vinařství s unikátním obřím sudem v zámeckém sklepě, historické zámecké knihovny a galerie, zámeckého divadla a barokní jízdárny, možnost oběda a poté přejezd do Horních Věstonic. Ubytování v penzionu Čeriva, krátká prohlídka vinic Vinařství Červinka s pohledem na Pálavu a Novomlýnské nádrže. Posezení ve sklípku s degustací vín a občerstvením, nocleh.

2.den: po snídani odjezd do moderního vodního centra s termální vodou Aqualandu Moravia, koupání, v odpoledních hodinách odjezd zpět, návrat ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje : dopravu autobusem, 1 x ubytování se snídaní v penzionu, degustaci vín s občerstvením, delegáta, pojištění CK.

Cena nezahrnuje : vstupy  – zámek Mikulov (70 Kč / dosp.os., 35 Kč / dítě, student, senior), Aqualand Moravia (599 Kč / dosp.os., 399 Kč / dítě nad 150 cm, student, senior, 249 Kč / dítě do 150 cm)

Příplatek za neobsazené lůžko : 500 Kč