SLOVENSKO – ZA KRÁSAMI ORAVY S KOUPÁNÍM V TERMÁLECH A VÝLETEM DO POLSKA – ZAKOPANÉHO

Třídenní zájezd za krásami slovenské Oravy s návštěvou a koupáním v termálech na Oravicích a polském Chocholově a výletem do polského horského střediska – Zakopané. Ubytování v penzionu „Zelený dom“ ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, TV, SAT, WiFi. Součástí penzionu je krytý bazén, sauna, solná jeskyně – vstup zdarma.

 

Termín : 28.9. – 30.9.2018          16.11. – 18.11.2018

Cena : 2 690 Kč/ osoba

 

Program

1.den: po cestě na Oravu zastávka u oravského orloje ve Staré Bystrici a na Oravské přehradě, příjezd do Vitanové, ubytování v penzionu Zelený dom s vlastním bazénem a saunou. Odjezd do termálů na Oravici – Meander Park popř. Tvrdošínských termálů. Návrat na ubytování – večer polévka + pečivo, volný program.

2.den: po snídani odjezd do Polska – Zakopaného – prohlídka horského střediska s možností nákupů a výjezdu lanovkou na vrch Giewont s překrásným výhledem na panorámu Západních Tater. Po zpáteční cestě návštěva moderních polských termálů v Chocholově s možností koupání a saunování v saunovém světě. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování, večer – polévka + pečivo, volný program.

 

3.den – po snídani odjezd do Muzea oravské dědiny (skanzenu v Zuberci – Prestová) – prohlídka, oběd na salaši (možnost objednat pravé slovenské brynzové halušky, individuálně), v poledne odjezd do Oravského podzámku s možností fakultativní prohlídky Oravského hradu. Návrat ve večerních hodinách.

 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2 x ubytování v penzionu, 2 x snídani, 2 x polévka s pečivem na večeři, výlet do Zakopaného a k termálům Chocholow, delegáta, pojištění CK ve smyslu zák.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: vstupy do termálů (Meander Park Oravice (4 hod. cca 430 Kč), Tvrdošínské termály (cca 150 Kč), termály Chocholow (celodenní :cca 360 Kč / dosp.os, 250 Kč / dítě,  300 Kč / senior), lanovka v Zakopaném, vstupy do Oravského skanzenu (cca 90 Kč / dosp.os.,75 Kč / důchodce, 45 Kč / dítě), vstupy na Oravský hrad (cca 210 Kč / dosp.osoba, 105 Kč / dítě, student, senior – Základní okruh),

Příplatek za neobsazené lůžko : 250 Kč /noc

zelený dům

 

 

20170308_184644

2