“ U MOŘE V POHYBU „

Aktivní dovolená strávená v pohybu – aerobic, kanaletika, posilování – pro každého a navíc pro maminky, které se rozhodnout cestovat s dětmi, připraven animační program pro děti. A to vše pod vedením zkušené lektorky paní  Venduly Möllerové.

Chorvatsko – Podgora – AP/studia “ SWISS „

Apartmánový dům „SWISS***“  moderně vybavený dům je situován cca 70 metrů od kolonády a cca 150 m od pláže. Studia i apartmány jsou zcela vybavené a klimatizované, součástí studií/AP je TV, SAT, WiFi, kuchyňským koutem s vařiče a lednicí, mikrovlnou troubou. Všechny apartmány v 1. a 2. poschodí  mají dva, své vlastní samostatné balkóny. Na patrech se nacházejí pouze dva apartmány a jsou identické. Studia v přízemí pak disponují posezením na terase situovanou směrem do zahrady Dům má k dispozici prostory pro klienty v den příjezdu a odjezdu (místo pro uložení zavazadel, WC ), lednice a vařič.

termín: 2.6. – 11.6.2022

Cena :    6 590,-  Kč dospělá osoba

     Děti 12-18 let sleva 200,- Kč z uvedené ceny

     Děti 6 – 12 let sleva 500,- Kč z uvedené ceny

     Dítě do 6 let v doprovodu dvou platících osob bez nároku na lůžko pobyt zdarma

     (platí pouze dopravu autobusem 2 800,- Kč)

Cena zahrnuje: 7x ubytování v AP/studiích, dopravu klimatizovaným busem, cvičení pro dopělé i děti, klimatizaci, TV, SAT, WiFi, lůžkoviny, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku, služby delegáta

Cena nezahrnuje: stravu (možnost dokoupení polopenze 2 890,- Kč/dosp.osoba, 2 100,- Kč/dítě do 12 let), pobytovou taxu (350 Kč/dosp.osoba, 175 Kč/dítě 12-18 let, dítě do 12 let taxu neplatí), fakultativní výlety, pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí, případné testovaní uložené MZ ČR nebo HR (samoplátci).

Odečet při vlastní dopravě   – 1000 Kč/osoba.

Při sepsání Smlouvy o zájezdu se zálohy a doplatek řídí Všeobecnými obchodnímu podmínkami DUHA TOUR s.r.o.  (tzn. při sepsání Smlouvy 30% z ceny zájezdu, 20% splatné 3 měsíce před termínem odjezdu, doplatek měsíc před odjezdem). Možnost využití příspěvků FKSP.

Na tento pobyt se nevztahují časové ani žádné další slevy.

Bližší informace Vám rádi poskytneme u nás v cestovní kanceláři a to buď emailem: duhatour@seznam.cz nebo na čísle:  775 637 066.