Vážení klienti,

Jsme velice potěšeni tím, že k výběru své dovolené jste si vybrali náš nový katalog „Dovolená 2017“. Dovolujeme si Vám představit naši pestrobarevnou nabídku ubytování v Chorvatsku v apartmánových a mobilních domech. Pro klienty, kteří vyhledávají klidné místo pro svou dovolenou, doporučujeme letovisko střední Dalmácie – Ruskamen, ve kterém každoročně pořádáme také dětský tábor „Za pokladem pirátů“ pod vedením zkušených vedoucích s bohatým programem pro děti a mládež. Dalšími letovisky pro příjemný odpočinek jsou Brela (pláž s modrou vlajkou), Baška Voda, Promajna, Tučepi, Gradac a novinkou pro letošní sezónu je letovisko Živogošče s apartmánovým domem Franjo ve vzdálenosti cca 50 m od pláže. V každém z uvedených letovisek najdete oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. V letovisku Gradac nabízíme v průběhu letních prázdnin animační program klubu „Duháček“ pro vaše děti.

Nezapomněli jsme také na milovníky cyklistiky s nabídkou cyklozájezdů a také zájezdy spojené s cvičením jógy, zumby, aerobicu apod. Velice oblíbenými pobyty jsou jako každoročně otevírání a zavírání moře s polopenzí a doprovodným programem ve formě výletů. Pokud nejede k moři vlastní dopravou, rádi Vám nabídneme dopravu do námi nabízených míst v Chorvatsku klimatizovanými autobusy s nástupními místy z celé ČR. V letoviscích se o vaše pohodlí během dovolené postarají delegáti naší cestovní kanceláře, u kterých si můžete zakoupit řadu fakultativních výletů pro zpestření vašeho pobytu. Nabízíme také možnost dokoupení stravování v chorvatských restauracích. Pro tranzitní ubytování je možno využít ubytování na Plitvických jezerech v apartmánovém domě Sanja.

Nejen u moře můžete trávit dovolenou, naše cestovní kancelář vám nabízí víkendové a pobytové zájezdy do maďarských termálních lázní Hajdúszobosló, Hevíz, Zalakaros a Harkán. Na Slovensku nabízíme oblíbené zájezdy do termálů na Oravicí, Vitanovou, Podhájskou, Dudince, Rajecké Teplice, Velký Meder, lázeňské a wellnes pobyty v České republice – Karlova Studánka, Velké Losiny. Do naší nabídky jsme zařadili řadu oblíbených poznávacích zájezdů po České republice, jednodenní zájezdy do Polska, Maďarska, Rakouska, Německa a na Slovensko. Rádi bychom vám opět nabídli víkendové zájezdy do Prahy s představeními muzikálů dle aktuálních nabídek.

Věříme, že si z naší nabídky zájezdů a pobytů vyberete to pravé místo k odpočinku a relaxaci.

Cestování s DUHA TOUR s.r.o. je „cestování jistotou..“.