Třídenní poznávací zájezd   ,, Z pivovaru do lázní “ je zajímavý zážitkový prodloužený víkend spojený nejen s poznávaním, relaxací, ale také s návštěvou a degustací piva a pivní pálenky v soukromém pivovaru ,,Hasič“ v Bruntálu.

Program zájezdu:

1.den – odjezd z nástupních míst do Bruntálu – prohlídka zámku v Bruntále, prohlídku Pivovaru ,,Hasič“ – komentovaná prohlídka s ochutnávkou piva přímo z tanku, pivního koláče, zákusku z našeho piva a 0,02l pivní pálenky, oběd ( individuálně ), odjezd na Malou Morávku, ubytování v hotelu ,,Brans***“, večeře. Jako jeden z mála hotelů vám může  nabídnout jedinečný prožitek z výjimečné procedury s léčivými účinky v pivních lázních, jejíž součástí je hydromasážní vana, sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo a relaxace na lůžku z ovesné slámy ( za příplatek).

2. den – snídaně, odjezd do Velkých Losin ( individuální prohlídka Muzea papíru, koupání v termálních lázních Velké Losiny ), odjezd zpět na Malou Morávku, večeře

3.den – snídaně, odjezd do Karlovy Studánky, prohlídka, odjezd domů.

Cestovní kancelář se vyhrazuje změnu programu v návaznosti na počasí.

3denní poznávací zájezd – ubytován, polopenze, doprava autokarem

 

Termínpočet
dní/nocí
Cena
dosp, osoba
Cena dítě
3-12 let
Cena
dítě na přistýlce
19.05. - 21.05.2023
(pá-ne)
3/23 190,- Kč2 890,- Kč2 590,- Kč
13.10. - 15.10.2023
(pá-ne)
3/23 190,- Kč2 890,- Kč2 590,- Kč

 

Cena zahrnuje: dopravu autokarem, 2x ubytování v Hotelu Brans*** s polopenzí, výlet do Velkých Losin, návštěva pivovaru HASIČ s ochutnávkou, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: rekreační poplatek  21Kč/os/den, vstup do historických objektů, muzeí a termálních lázní, vstupné do zámku 120,-Kč dospělá osoba, senioři a studenti 60,-Kč, pojištění proti stornu 30 Kč/os./den, případné testování požadované MZ ČR  (samoplátci).

 

6 11

 

 

 

 

 

 

17velke_losiny

 

 

 

 

 

 

slide_papirna_jvKarlova Studánka